Найкращий рецепт для хлібопічки? Легко!

Чому свіжі дріжджі кращі ніж сушені (сухі, швидкорозчинні),

або як перетворити ваш хліб на кулінарний шедевр

 

Хлібопічка – незамінний помічник для приготування вдома найрізноманітніших сортів хліба: білого, житнього, солодкого, сирного, томатного…

 

Але як знайти ідеальний рецепт? Щоб хліб завжди піднімався, мав спокусливий аромат і золотисту скоринку, танув у роті?

 

Як і все геніальне, секрет дуже простий: замініть сушені (сухі) дріжджі пресованими! Чому саме пресовані дріжджі є кращими при випіканні хліба у домашніх умовах (для всіх режимів хлібопічки!), нам розказав професійний технолог хлібопечення.

 

1.  У пресованих дріжджах клітини більш активні, їм не потрібен час для відновлення та насичення водою, на відміну від сушених дріжджів. У порівнянні з пресованими програють навіть сучасні швидкорозчинні («інстантні») дріжджі. Час для дозрівання тіста у хлібопічці дуже обмежений (весь цикл займає 3-3,5 години), і тому важлива кожна хвилина.

 

При використанні пресованих дріжджів біохімічні процеси у тісті почнуться одразу, вже під час замішування. Саме тому хліб, випечений на пресованих дріжджах, завжди матиме чудову, рівномірно пропечену м’якушку та не буде кришитись. У випадку з сушеними дріжджами частина дорогоцінного часу піде на відновлення активності та поглинання вологи.

 

2.  Пресовані дріжджі надзвичайно прості у використанні. Їх не потрібно розчиняти у воді або молоці, достатньо просто розкришити на борошно. Зберігати свіжі дріжджі потрібно в холодильнику, термін їх придатності – 35 діб з дати виготовлення; але в морозильній камері ви можете зберігати їх кілька місяців. Єдина умова – не розморожувати/заморожувати дріжджі по кілька разів, краще одразу поділити упаковку на кілька частин і діставати стільки, скільки потрібно для кожного рецепту.

 

3.  В продажі є дрібна розфасовка пресованих дріжджів спеціально для домашнього хлібопечення – і ви завжди матимете свіжий та активний продукт. Сушені дріжджі можуть «чекати свого часу» місяцями - спочатку на полицях магазину, а потім захованими у вашій шафці, і втратити свої функції.

 

Відкрийте для себе секрет ідеального рецепту, і ви зможете постійно дивувати свою родину та гостей неперевершеною домашньою випічкою.

 

 

 

Господиням на замітку:

 

1 чайна ложка сушених         =      1/4 пачки 42 г

дріжджів (мірна ложка)              1/8 пачки 100 г

 

 

 

Універсальний рецепт білого хліба

Для 0,5 кг готового продукту: 350 г борошна, 175 мл. води або молока, 1 ч.л. солі, 1 ст.л. цукру, ¼ упаковки 42г Харківських дріжджів. Можна додати 1 ст.л. вершкового масла або маргарину, а частину води замінити сметаною.

 

Здобний хліб

350 г борошна, 2-3 ст. л. цукру, 2-3 ст.л. вершкового масла або маргарину, неповну чайну ложку солі, 1 яйце, 100 мл. води або молока, ½ упаковки 42г Харківських дріжджів.

 

Бажаємо успіхів у творчості!